top of page

ЕКОпорошок дитячий для

прання білих та кольорових речей 

Безпечний для малюків з перших днів життя та людей з підвищеною чутливістю шкіри. 

 

Не містить хімічних ПАР, SLES/SLS, оптичних відбілювачів, силіконових піногасників, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Рослинні ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Без запаху.   

Порошок з натуральної сировини рослинного й мінерального походження призначений для ефективного та безпечного прання білих і кольорових дитячих речей із тканин різних типів. Відмінно видаляє забруднення, характерні для дитячої білизни (дитяче харчування, пюре, молоко, сік і фрукти), без попереднього замочування. Запобігає пошкодженню тканин і передчасному зношуванню речей. Видаляє неприємні запахи. Активний кисень у складі чинить антибактеріальну дію.

ЕКО_порошок_Дитячий.png

329 грн

Опис

ДЛЯ ЧОГО: 
Використовується для білих і кольорових дитячих речей з бавовняних, лляних, віскозних, синтетичних і змішаних тканин. Не використовувати для шовку й вовни.

ДІЯ:
* Відмінно видаляє забруднення, характерні для дитячої білизни: дитяче харчування, пюре, молоко, сік, фрукти, овочі, трава, чай, шоколад, продукти життєдіяльності малюка тощо.
* Знищує патогенні бактерії завдяки активному кисню.
* Видаляє складні плями.
* Забезпечує високу гігієнічність прання.
* Зберігає структуру волокон і яскраві кольори дитячих речей.

* Усуває неприємні запахи, зберігає свіжість білизни. 

ВЛАСТИВОСТІ:
* Якісне прання завдяки концентрованій формулі.
* Має пролонговану антибактеріальну дію.
* Підходить для використання в машинах будь-якого типу і для ручного прання.
* Пом'якшує воду та запобігає відкладанню солей жорсткості на дитячій білизні й елементах пральної машини.
* Екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання
* Відмінно діє без попереднього замочування.
* Швидко розчиняється та легко виполіскується.
* Не містить сировину, що викликає алергію.

Склад

15-30%: сода кальцинована, кисневмісний відбілювач, сіль харчова, сульфати жирного спирту кокосової олії*; 5-15%: хелатоутворювачі, силікати, мило з кокосової та пальмової олій, <5%: активатор ТАЕД, ензими.                                      
INCI: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Sodium Chloride, Sodium Coco-sulfate*, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, Soap, Sodium Metasilicate, TAED, Enzyme. 
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Спосіб застосування

Підходить для використання в машинах будь-якого типу і для ручного прання. Ефективний за температури 30—90 °С.
Оптимальне співвідношення: 40 г прального порошку за температури прання 40 °С.
Дотримуватися рекомендацій виробника на ярликах речей про вид і кількість циклів прання для різних видів тканин.

 

КОРИСНІ ПОРАДИ:
* Для видалення дуже складних забруднень рекомендується попереднє замочування за температури 40°С на 30 хвилин (активна дія ензимів) із подальшим пранням.
* Порошок можна наносити локально на пляму: невелику кількість засобу в окремій ємності розвести окропом до утворення кашеподібної структури, нанести на пляму, зачекати 5-10 хвилин, прополоскати або випрати. 
* Для максимального ефекту відбілювання рекомендується необхідну кількість порошку залити окропом, згодом довести холодною водою до необхідної температури прання, помістити річ у розчин, залишити на 5-20 хвилин, прополоскати або випрати.


ЛАЙФХАК: ЕКОпорошок для прання дитячих речей можна використовувати для легкого й безпечного очищення дитячих пляшечок, сосок та іншого посуду дитини: засипати засіб у посуд, що очищується, залити окропом, збовтати або перемішати, залишити на 5 хвилин і ретельно промити водою. При застарілих забрудненнях можна скористатися йоржиком. Дозування засобу — із розрахунку 1 ч.л. (5 г) на 100 мл води.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
* Засіб концентрований, тому під час ручного прання рекомендується повністю розчинити порошок перед завантаженням білизни.
* Уникати довготривалого контакту нерозчиненого порошку з тканиною.
* Під час прання кольорових речей із нестійким барвником для попередження знебарвлення рекомендована температура прання — не вище 40°С.
* Не використовувати для прання виробів із вовни й шовку.

Строк придатності: 36 місяців.
Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

bottom of page