top of page

ЕКОзасіб натуральний для видалення іржі та вапна

 

у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження

не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів

Ароматерапія

Екозасіб у вигляді пасти:
• ефективний проти іржі, вапна, водного каменю, мильного нальоту та інших видів забруднень
• повертає блиск поверхні
• відштовхує воду та бруд
• підходить для чищення ванн і душових кабін, раковин, сантехніки та кахлю, а також посуду та столового приладдя

4618fb1f-44ec-4626-b937-f2e8c70c1948.png

174 грн / 250 г

Опис

Спеціальна формула пасти на основі високоякісних поліруючих частинок природного походження та органічної кислоти легко видаляє забруднення, повертає блиск очищеній поверхні, відштовхує вологу та бруд. Паста ефективна проти іржі, вапна, водного каменю, мильного нальоту та інших видів забруднень. Може використовуватись на скляних, емальованих, керамічних, металевих, хромових та інших поверхнях. Підходить для очищення посуду та столового приладдя.

Склад

вода, 15-30% діоксид кремнію, каолін, 5-15% щавлева кислота, натуральний ПАР (ефір карбонової кислоти з пальмової олії), менше 5% рослинний гліцерин, натуральний консервант Euxyl K 900, Д-лімонен.

INCI: water, 15 -30%: silicon dioxide, kaolin, 5 - 15%: oxalic acid, natural surfactant (carboxylic acid ester from palm oil) < 5%: vegetable glycerin, natural preservative (Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin (and) Tocopherol), D-limonene.

Спосіб застосування

За допомогою вологої губки розподілити засіб на забрудненій поверхні, витримати протягом 5-10 хвилин, у разі потреби потерти щіткою або губкою. Змити водою. Для кращого усунення стійкого забруднення можна повторити. Висушити очищену поверхню.

Увага: Засіб містить активну органічну кислоту! Використовувати гумові рукавички. При зміні консистенції (можлива при тривалому зберіганні) пасту можна розвести водою.

 

Умови зберігання. Зберігати в герметично закритій коробці в сухому, захищеному від дії прямого сонячного світла та джерел тепла місці за температури від 0 °С до +30 °С окремо від харчових продуктів, а також в недоступних для дітей та тварин місцях. Дата виготовлення: зазначена на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Застереження. Увага! Засіб містить активну органічну кислоту! Перед використанням на поверхні з незнайомого матеріалу протестувати на непомітній маленькій ділянці. Не використовувати на лакових, пористих і чутливих до абразиву поверхнях (акрил, алюміній тощо). Не ковтати, не вдихати, уникати контакту з очима. Використовувати гумові рукавички. У разі потрапляння засобу в очі або на шкіру промити проточною водою.

Строк придатності: 3 роки

bottom of page